בחר את הסגנון שלך

בחר הפריסה שלך

סכמת צבעים

ברצלונה נגד ריאל

רוצים להפוך את יום ההולדת לקרב צמרת בין שתי קבוצות אלופות? מי יסיים בתור הגדול מכולם? מסי או רונאלדו? אנו מציעים חווית כדורגל ייחודית ומדהימה עם תפאורה מרהיבה שיש רק לנו!

 

כל משתתף יבחר בשורותיה של איזו קבוצה לשחק, ברקע יהיו תלויים כרזות ופוסטרים ענקיים של הקבוצות ליצירת אווירת אצטדיון מושלמת ואי אפשר בלי שדר ספורט על הקווים שישדר את המשחק לשחקנים ולקהל!

האירוע שלנו מחולק לארבעה חלקים:

חלק ראשון:

טקס קבלת הפנים של מי שחוגג/ת!

המשתתפים ימתינו בתוך מתחם הפעילות כשהחוגג/ת מצטרף אליהם לקול תשואות המשתתפים על שטיח אדום ויוענק לו סרט הקפטן בטקס קצבי בליווי קונפטי ועידוד של כל המוזמנים.

 

חלק שני:

כמו במשחק כדורגל – גם כאן מתחילים בחימום טקטי וגיבוש קבוצתי עם מוסיקה ברקע ושלל משחקי גיבוש והפעלות ספורטיביים – בעיטות פנדלים, הקפצות, קליעה למטרה ועוד.

 

חלק שלישי:

טורניר כדורגל – סופר קלאסיקו!
כל המשתתפים מחולקים לקבוצות על ידי החוגג והמפעיל המלווה.
השחקנים מקבלים חולצות תואמות ומצטלמים לתמונה קבוצתית.
נערך טקס לחיצת ידיים בין הקפטנים ושאר השחקנים.

במהלך המשחק ישדר השדרן לקהל את המשחק ואפילו ייתן ניתוח סטטיסטי על הקבוצות והשחקנים.
הבנות יכולות לבחור בין השתתפות במשחק הכדורגל לבין השתתפות בקבוצת העידוד(אנו מביאים איתנו שלל אביזרי עידוד – פונפונים, דגלים, זמבורות ועוד..)

בסיום המשחק יתקיימו שני משחקי ראווה קצרים:
בנים נגד בנות.
מבוגרים נגד כל הילדים (המבוגרים נדרשים להפסיד).

 

חלק רביעי

טקס העוגה יצויין בצורה ספורטיבית, הכוללת הנפה באוויר על ידי חברי הקבוצה עם קונפטי ומוזיקה. בנוסף ייהנה החוגג ממתנה מיוחדת- גביע ניצחון למזכרת שיישאר ברשותו.

כל משתתף יקבל במתנה תעודת שחקן מצטיין עם שמו המלא.

אנו מביאים איתנו את כל הציוד הדרוש – אביזרי ספורט ועידוד, תלבושות, כרזות ופוסטרים, מצלמה, גביע ותעודות לכל השחקנים וכמובן את הציוד הדרוש לשדרן שלנו!

ההפעלה אורכת כשעתיים ומתאימה לכל סוגי החוגגים החל מגיל 5!

רוצים לשלב את ההפעלה עם פעילויות נוספות שיתאימו למוזמנים שלכם? צרו עמנו קשר ונשמח להפיק עבורכם את האירוע שיתאים לכם בדיוק!

לראש הדף