בחר את הסגנון שלך

בחר הפריסה שלך

סכמת צבעים

ימי הולדת לילדים או נערים הם אירועים שצריך לתכנן בקפידה. צריך לבחור בתחום עניין שקשור לעולמו של החוגג והפעילויות חייבות להיות מקוריות, מעניינות וכאלה שימשכו את תשומת הלב של המשתתפים והאורחים. אנחנו באגדודס עוסקים בדיוק בזה – בהפקת הפעלות לילדים בהתאמה אישית כך שהתוכן של האירוע יתאים בדיוק לילד שלכם ולאורחים שאמורים להגיע לחגוג איתו.

יום הולדת בהרכבה מושלמת – רק אצלנו!

לכל ילד או נער יש דברים אחרים שהוא אוהב או נמשך אליהם. אי אפשר לבחור בהפעלה שהילדים השתתפו בה בימי הולדת אחרים, מפני שלא בטוח שמדובר בנושא שקרוב לליבם או שיעניין את החברים שלהם. הפתרון – התאמה אישית. איך זה מתבצע אצלנו? בתהליך פשוט ומהיר – אתם יוצרים איתנו קשר ומספרים לנו מה האירוע, מי חוגג, מה הגילאים, מי אמור להגיע והיכן יתקיים האירוע. במחשבה ובשיתוף פעולה אתכם – נמצא בדיוק את ההפעלה שתהיה המתאימה ביותר.

 

אילו פעילויות לילדים אפשר להרכיב כיום?

עבור ילדים אפשר להפיק אירוע מושלם שיכיל את כל מה שחשוב להם ומעניין אותם:

  • יום הולדת בקונספט ספורטיבי – תחרויות או משחק חופשי בכדור או משחקים קבוצתיים – קליעה לסל או בעיטות לשער, ריצה, משיכת חבל או תחנות של פעילויות שונות.
  • אירוע ברוח תכנית טלוויזיה מוכרת – המרוץ למיליון, מחפשים את המטמון ועוד.
  • פעילות של חדר בריחה – חייב להיות שיתוף פעולה בין חברי הצוות על מנת שיצליחו להבין את הרמזים ולפתור את החידות.
  • טיולים – גם באזור הבית וגם במקומות מרוחקים יותר – אפשרות שמתאימה יותר כפעילות משפחתית לכבוד יום ההולדת של הילדים או בני הנוער.

מה תקבלו מאיתנו?

 

כאמור – אנחנו באגדודס נפיק עבורכם את האירוע המושלם בשבילכם. לאחר שהחלטנו ביחד אתכם הקונספט של האירוע – אנחנו לוקחים את מושכות ודואגים לכל מה שצריך – תפאורה או אביזרים לאווירה המתאימה, מערכת הגברה או בידורית, לאירוע נשבץ מפעיל מקצועי שיש לו ניסיון עם בני נוער ונדאג לכל הפרטים, עד הפרט הקטן ביותר. אתם לא תצטרכו לדאוג לשום דבר, רק תגיעו לאירוע – ותשתפו בו להנאתכם!

הפעלה לבני נוער – אתגר לא פשוט לפיצוח!

בחירה של פעילויות לנוער היא משימה מאתגרת מאד. לא תמיד הם יודעים מה הם רוצים ולעיתים קרובות הם מתקשים לבחור לנוכח היצע רב ומבחר מגוון. הפתרון – שתפו אותם באפשרויות העומדות בפניהם וביחד איתנו – נתאים לכל אחד בדיוק את מה שיתאים לו ולחברים שלו. אירוע יום הולדת של בני נוער הוא אירוע מיוחד וחשוב מאד עבורם וכאשר הם בעצמם שותפים לבחירה – ה– מצפים לאירוע ושמחים להפתיע את החברים שיגיעו לחגוג איתם.

לראש הדף