בחר את הסגנון שלך

בחר הפריסה שלך

סכמת צבעים

דור ויטלין

נעים מאוד אני דור בן 27 בוגר תואר ראשון בתקשורת, כבר התיכון כששיחקתי בהצגות ילדים והדרכתי ילדים המסגרות שונות, חיפשתי דרך לשלב בין האהבה שלי לילדים ולבין ההדרכה

אגדודס היא הבמה שלי, המקום בו אני יכול לסחוף את הילדיםולהעביר אותם הכל אירוע מחדש מסע לעולם חוויתי אחר. אני אוהבלראות איך הילדים עובדים ביחד, בשיתוף פעולה, כדי להצליחבמשימות שהם מקבלים מאיתנו.

טל דיין

נעים מאוד אני טל דיין. בת 27, סטודנטית לרפואה באוניברסיטת תל אביב, זו השנה השישית את דורהכרתי בתיכון בתקופה בה הייתי מדריכה פעילה בתנועת הנוער העובד והלומד

אגדודס בשבילי זה המקום בו אני יכולה לקחת את הילדים לעולם תוכן קסום, מלא משחקים, ערכים, עבודה משותפת, ובעיקר עולם נטול חומריות וטכנולוגיה. זה המקום שבו ילד הוא באמת ילד.

צוות אגדודס

צוות אגדודס הוא צוות צעיר ואנרגטי. המנהלים והמדריכים שלנו נבחרו בקפידה והם בעלי רקע ונסיון עשיר בהדרכה ובעבודה עם ילדים. כל אחד ואחת מהם מתאפיין במסירות רבה, אחריות, כריזמה ובעיקר נכונות להעביר לילדים אירוע חווייתי ובלתי נשכח בכל פעם מחדש.

Please specify image url

דור ויטלין

מייסד שותף
Please specify image url

טל דיין

מייסדת שותפה
Please specify image url

ג'יימס סמית

מפיק אירועים
Please specify image url

ענבר שטרום

מנהלת אירועים
דרושים

הצטרפו אלינו

צוות אגדודס הוא צוות צעיר ואנרגטי. המנהלים והמדריכים שלנו נבחרו בקפידה והם בעלי רקע ונביון עשיר בהדרכה ובעבודה עם ילדים. כל אחדואחת מהם מתאפיין במסירות רבה, אחריות, כריזמה ובעיקר נכונות להעביר לילדים חווייתי ובלתי נשכח בכל פעם מחדש.

הזמנות

נשמח לשמוע מכם

התקשרו

054-2953655

Eladlioz@gmail.com

לראש הדף