בחר את הסגנון שלך

בחר הפריסה שלך

סכמת צבעים

מתנות לילדי הגן באווירת החורף

תכנית הלימודים בגני ילדים משתרעת על פני כל השנה וכוללת תכנים שונים שמותאמים לעונות השנה ולנסיבות שונות. עונת החורף מתארכת על תקופה של לפחות כשלושה חודשים ובגני הילדים נערכים לקראתה  במספר דרכים. אחת מהן היא חלוקת מתנות אופייניות לתקופה זאת. חלוקת מתנות באווירת החורף אשר תהיה מלווה בהסברים על החורף ועל תופעות המאפיינות אותו תיהנה את הילדים ותוסיף להם ערך מוסף.

מטבע הדברים, ילדים רבים אוהבים פחות לצאת בבקרים של ימי קור וגשם מרובים מהבית החם, יש צורך לעודד אותם בדרכים שונות ומתנות הן דרך טובה לעשות כך. הסברים קלילים על תופעות החורף, על היווצרות הגשם, הברד, על תופעת האדים, על הליכה בגשם, על זהירות בדרכים בעת חציית כבישים בגשם, על הצורך בלבוש חם וכדומה תועיל מאוד לילדים ותספק להם מידע בסיסי. הענקת המתנה תוסיף מימד ותמחיש את נושא החורף.

להלן מתנות אפשריות שנוגעות בתופעות חורפיות דוגמת: גשם, קור, רטיבות וכדומה.

  • קפוצ'ון – קפוצ'ון איכותי  מחמם במידות  מגוונות המתאימות לילדים. קפוצ'ון הינו מעיל קל, מחמם ונעים וילדים מאוד אוהבים ללבוש אותו.
  • פונצ'ו –  עם הדפסים שונים דגלונים ובעלי חיים אחרים. פונצ'ו הינו לבוש עוטף ומיוחד שילדים אוהבים.
  • מטריה – מתנה שמאוד מאפיינת את  החורף. מתנה אישית מאוד ששייכת רק לילד שהולך עימה בגשם. מותאמת בגודלה לילדים. על כל מטריה מדפיסים את תמונת  הילד ושמו, וכך, לא יהיה ניתן להתבלבל בין כל המטריות המקובצות במקום אחד.
  • צעיף – אין כמו צעיף נעים שעוטף את  הצוואר ומונע מהקור וטיפות גשם קטנות לחדור פנימה. קיימים מבחר צעיפים מבד פליז רך ומפנק. מגיעים עם הדפסים שונים ובמגוון עיצובים. הדפסת שמו של הילד ותמונתו מונעת גם במקרה כזה בלבול, וכל ילד ייקח את  הצעיף שלו עימו.

הן הילדים והן הוריהם יוכלו ליהנות מתשומת הלב המוענקת והנהלת הגן מרוויחה ומוסיפה נקודות זכות לעצמה. הגן מקבע מעמדו כגן אשר דואג לילדים ותורם להם רבות, ואגב כך, גם  מרוויח פרסום רב. סביר להניח, כי הילד ישתמש  בכל הפריטים הלו גם כאשר הוא הולך לפעילויות אחרות מחוץ לבית. בנוסף, הורים מדברים ביניהם ומעבירים מידע והידיעות, שהגן גם דואג לחלק מתנות חורפיות ומתנות במועדים אחרים, עושות להן כנפיים ומוסיפה למוניטין שלו.

מומלץ שרכישת המתנות על ידי גני ילדים תיעשה בצורה מרוכזת כדי ליעל את התהליך ולחסוך בעלויות כספיות. ניתן לעשות זאת  באמצעות אתרים אשר משווקים מתנות לגני ילדים ומוצרים אחרים נוספים. באתר כזה יש שפע של מתנות שמותאמות לנסיבות שונות בהם: עונות השנה, חגי ישראל, ימי הולדת, מתנות סוף שנה, מתנות כלליות ועוד. המתנות הן איכותיות, כך, שכל הנהלת גן יכולה למצוא את אלו להן היא זקוקה.  השירות, לרוב, כולל גם משלוח עד לגן עצמו.

אין תגובות

רשם המילים שלך

לראש הדף