בחר את הסגנון שלך

בחר הפריסה שלך

סכמת צבעים

קריוקי לילדים

מפעיל קריוקי לילדים ליומולדת כמו של גדולים

מסיבות ימי ההולדת של הילדים כיום אינן דומות בשום דבר למסיבות ימי ההולדת אותן הכרנו אנחנו כילדים, ואין ספק שמדובר במגמה מבורכת. המגוון העצום של נושאים (מסיבות נושא מכל סוג אפשרי, למשל), ההרכב העשיר של כל מסיבה כזו (גם אטרקציות, וגם מפעיל קריוקי לילדים וגם מתנות קטנות למשתתפים וגם וגם…) הופך כל מסיבה כזו לחוויה מדהימה של גירויים בלתי פוסקים עבור הילדים המשתתפים בה, אבל, עבורנו ההורים, היא מעלה את הרף הנדרש למסיבת יום ההולדת הבאה שנערוך. כי ככה זה, לטוב – מתרגלים מהר.

 

מפעיל קריוקי לילדים

אחד מסוגי ההפעלות המבוקשים ביותר כיום, הוא מפעיל קריוקי לילדים. בעידן של כיום, כשהחלומות על אור הזרקורים מתחילים בגיל הרבה יותר צעיר מבעבר, והילדים שלנו חשופים למוזיקה, ריקוד ושירה כל הזמן דרך הטלוויזיה והרשת, אין ילד שלא ישמח לקחת את המיקרופון ליד ולתת הופעה, כמו אחד הכוכבים החביבים עליו. מובן שיש להתאים את מפעיל הקריוקי לילדים ואת רשימת השירים לגילאי הילדים המשתתפים במסיבה (לא תשמיעו את מחרוזת 100 שירים ראשונים לבני שמונה, נכון?), אבל ניתן לומר, שבאופן כולל, גם בני 4 וגם בני 14 ישמחו לקחת חלק בפעילות כזו.

 

מסיבות נושא

אם הילד שלכם דעתן ויודע בדיוק מה הוא רוצה, סביר להניח שהקונספט של מסיבות הנושא כבר נמצא על הפרק. גם כאן, מומלץ לעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם הילד, מאחר והוא מכיר טוב מכם את הגיבורים והנושאים שיכולים להוות את מוקד העניין של חבריו. אפשר ללכת על נושאים "פשוטים" יותר כמו סרטי וולט דיסני או בת הים הקטנה, או ללכת על מסיבות נושא מורכבות יותר כמו סופר-הירוז או מסיבת פיות. מפעיל קריוקי לילדים או דיג'יי לילדים יכולים אף הם להשתלב בקונספט, כאשר מדובר בילדים בגילאים שעדיין מחייבים עידוד והכוונה ליצירת הפעילות. בני עשרה מייצרים עבור עצמם את הפעילות, בעוד ילדים צעירים יותר זקוקים שיגרו אותם לכך.

 

מסיבה בחיק הטבע

אם הילד/ה נולדו באביב או בקיץ, העברת המסיבה מחלל הבית הסגור אל הטבע יכולה להוות אטרקציה בפני עצמה לילדים (ולכם – לחסוך את הטרחה וכאב הראש שמצוי בעשרים ילדים המתרוצצים ברחבי הבית). כאן, ישנן אופציות כמו חורשה או חוף הים, אבל מסיבות מסוג זה דורשות היערכות מיוחדת, כמו מערכות תאורה והגברה, מספר הורים שמשגיחים על הילדים, אמצעים לחימום המזון או קירור משקאות וכד', לכן, במרבית המקרים, מסיבות בטבע תישמרנה לאירועים מיוחדים (כמו מסיבת בת המצווה או מסיבת סוויט סקסטין).

 

לסיכום:

מסיבות ימי ההולדת של הילדים של ימינו מתפתחות משנה לשנה והן, מציבות בפנינו, ההורים המארגנים אותן, אתגרים בהם לא עמדנו בעבר. הסוד הוא לזרום עם הראש של חתן או כלת האירוע, על מנת שמסיבת יום ההולדת, בראש ובראשונה, תקלע לטעמם.

אין תגובות

רשם המילים שלך

לראש הדף