בחר את הסגנון שלך

בחר הפריסה שלך

סכמת צבעים

מסיבת גיבוש כיתתית

אז שנת הלימודים התחילה, אסיפת הורים כבר מאחוריכם, ונבחרתם לוועד הכיתה!

עכשיו אתם מחפשים רעיונות לפעילות עבור הילדים. הגעתם להבנה שלא תוכלו לארגן לבד את הפעילות, ואתם בוחרים להיעזר בשירות של חברת הפעלות מקצועית. אתם משוטטים ברחבי האינטרנט ומחפשים את ההפעלה שהכי תתאים לילדים שלכם. אתם מכירים אותם היטב, הם אקטיביים ואנרגטיים, ולכן צריך לבחור בהפעלה שיש בה הרבה אקשן ואין בה רגע משעמם, משהו שיתאים לקצב המהיר של הילדים.

פעילות גיבוש כשמה כן היא, מטרתה לגבש את הילדים, לגרום להם להכיר אחד את השני, לדבר, להקשיב, לשתף פעולה, לעזור, ופשוט להיות ביחד שלא במסגרת ביה"ס. לכן, כשאתם מחפשים הפעלה בתוך ים ההפעלות שמוצעות באינטרנט, חפשו הפעלה ששמה דגש על עבודה צוות ושיתוף פעולה.

אתם לא מחליטים לבד כמובן, לכן מומלץ לבקש מחברת ההפעלות הצעת מחיר כתובה, כך שתוכלו להעביר אותה לשאר חברי הוועד ולקבל החלטה משותפת.

זכרו שהתקציב של הוועד מוגבל ואמור להספיק לכל השנה, אז קחו זאת בחשבון כשאתם מזמינים פעילות גיבוש בתחילת השנה…

אתם בטח שואלים את עצמכם מתי נכון לעשות פעילות גיבוש בכלל? התשובה פשוטה, בכיתה א' זה הכי חשוב, כי הילדים מגיעים מגנים שונים ומכירים רק חלק קטן מילדי הכיתה החדשה. גם בכיתה ז' מומלץ לערוך פעילות גיבוש. כן כן, למרות שמדובר בילדים גדולים, הם עדיין התחילו בי"ס חדש, ולרוב הרכב הילדים בכיתה שונה ממה שהיה בביה"ס היסודי, וזאת הזדמנות טובה להתגבש.

בנוסף, אם בכיתה שלכם יש "מחנות", או שיש יריבות בין הבנים לבנות או שאין מספיק אינטראקציה בין כולם, פעילות גיבוש עשויה בהחלט להועיל.

ומה לגבי המועד? בדרך כלל מומלץ לקבוע את פעילות הגיבוש אחרי החגים, כך שזה עדיין בתחילת שנת הלימודים, אבל לא ממש בחודש הראשון. זה נותן לילדים קצת זמן להכיר זה את זה, ולבוא "מוכנים" לקראת הפעילות. מומלץ לקבוע אחרי החגים, ולא בין החגים, כדי שלא ייווצר מצב שבו חלק מהילדים לא מגיעים לפעילות עקב חופשות או נסיעות…

"אגדודס" מציעה מגוון פעילויות גיבוש:

לכיתות א'-ג' – פעילות בנושא "מסביב לעולם ב-80 דקות" – פעילות דינאמית, חינוכית ומעוררת סקרנות, הכוללת שבע תחנות משחק שונות שמייצגות מדינות נבחרות בעולם.

לכיתות ד'-ז' – פעילות בנושא "אסקייפ טנט" – פעילות ייחודית ומאתגרת בסגנון חדרי הבריחה המתרחשת כולה בתוך אוהלי שטח ענקיים.

מאחלים לכולכם שנה טובה ומגבשת!

לבירור פרטים נוספים – צרו עימנו קשר בטלפון 054-2953655.

אין תגובות

רשם המילים שלך

לראש הדף