בחר את הסגנון שלך

בחר הפריסה שלך

סכמת צבעים

איך לתכנן הפעלות לילדים לימי הולדת

ימי הולדת הם הזדמנות טובה לאפשר לילדים להרגיש כמו מלכים ליום אחד. זהו היום שבו הם נמצאים במרכז ההתייחסות ותשומת הלב. ימי ההולדת הם הזמן הטוב ביותר להפתיע ולפנק עם עוגה מיוחדת, עם ממתקים טעימים ועם חטיפים. זהו הזמן למפגש עם חברים, עם ילדים מהגן או מבית הספר, עם ילדים של השכנים ועם חברים מהשכונה או מהחוג. כדי שיום ההולדת יהיה גם בעל תוכן וכדי שיהיה עוד יותר מהנה ומעניין, כדאי לתכנן הפעלות. איך תוכלו לתכנן את ההפעלות לילדים בצורה מוצלחת? יש לנו כמה טיפים מועילים במיוחד.

הפעלות לילדים בהתאם לגיל

יש הרבה מאוד סוגים של הפעולות שיכולות להתאים לילדים, בימי הולדת. אפשר לארגן כל מיני משחקי חברה, אפשר לקיים פעילויות של יצירה, אפשר לארגן תחרויות ספורט או משחקים היתוליים. אבל תוך כדי כך, יש לזכור שיש הבדל בין ילדי הגן לבין ילדי בית הספר. יש הבדל בין יום הולדת שאליה מגיעים בני שלוש וארבע לבין ימי הולדת של ילדים בוגרים יותר, בני שבע או שמונה וכמובן גם יותר. תכננו את ההפעלות בהתאם לגילאי הילדים. אם לא מקפידים על כך הילדים הופכים למתוסכלים וכל הרעיון למעשה הולך לאיבוד.

הפעלות לימי הולדת – בבית או בגינה?

רוצים לגוון קצת בפעילות של ימי ההולדת של ילדיכם, ורוצים קצת לצאת מהבית. בזמן האחרון יותר ויותר הורים מעדיפים לחגוג ימי הולדת מחוץ לבית, גם חוסך לכלוך, רעש לשכנים ולכם. הטרנד החדש שצומח בשנים האחרונות הפך להיות חגיגת ימי הולדת מחוץ לבית בפארקים או גנים ציבוריים שיחסכו לכם הרבה כאבי ראש מיותרים. על מנת שנוכל להסיע את ילדיכם ואת חבריהם בקלות ובלי מאמץ מיותר, הורים רבים החליטו לדאוג
לחברת הסעות לילדיהם, שתקח ותחזיר אותם לחגיגת יום ההולדת בזמן, בקלות בכיף ובלי טרחה מיותרת מצד ההורים. כך גם תוכלו לחגוג בכיף מחוץ לבית וגם לא לשבור את הראש להסעה לילדים שלכם.

 

אביזרים ופתרונות אחרים

איך תוכלו לארגן יופי של פעילויות והפעלות? כדאי לעשות מעט 'שיעורי בית' ולהכיר משחקי חברה ותחרויות היתוליות שיכולים להתאים. אפשר לארגן מעין סדנת יצירה, הכנת קינוח אישי, עבודה עם דפי צביעה ועם טושים או להמחיז הצגה. על כל פנים, הפעילות תהיה מוצלחת במיוחד כאשר מכינים מראש אביזרים ופתרונות מושקעים אחרים. תוכלו להכין צבעים, דבק, ניר קרפ. תוכלו לדאוג שיהיו כדורים למשחק, זיקוקים, חבלי קפיצה, מוזיקה מקפיצה. אפשר לארגן אביזרי תחפושות היתוליים ולארגן מעין הצגה כללית. גם כלי נגינה יכולים לספק יופי של שעשוע כאשר הילדים יוצרים תזמורת וההורים מצלמים את החוויה. 


 

אין תגובות

רשם המילים שלך

לראש הדף